ян.

Официално откриване на компютърна зала за CAD-CAM-CAE обучение

Ръководството на Машиностроителния факултет Ви кани да присъствате на официалното откриване на компютърна зала за CAD-CAM-CAE обучение, за нуждите на факултета, която e оборудвана със съдействието на фирмите дарители – „КАД Пойнт“ ЕООД, „БиЕмДжи“ ООД и Аутодеск.

Дарението включва напълно оборудвана зала с компютри и Аутодеск софтуерни програми за най-съвременно тримерно проектиране за нуждите на всички студенти в ТУ-София. Целта на дарението е да предостави възможност на преподавателите в ТУ-София да провеждат своите редовни обучения и програми със студентите, като използват най-новите версии на програмите на Аутодеск за проектиране, дизайн и моделиране на всички етапи от инженерния процес, за създаване на нови детайли, елементи, възли, агрегати и цялостни машини.

Компютърната лаборатория ще бъде открита от проф. дтн инж. Георги Михов – ректор на ТУ-София, от директорите на фирмите дарители и Аутодеск. Ще присъстват преподаватели,студенти и чуждестранни партньори.

Заповядайте!

Място:

Технически университет – София, зала 4504 (блок 4 на ТУ – София)

Дата: 12.01.2017 г. от 11:00 часа